Maria Black Chance Mini ørering 100583
SON of Noa armbånd 80890592800

Trustscore
4.8/5 stjerner
med mere end 7.400 anmeldelser
Joanli Nor Signenor armbånd 80451445900
Joanli Nor Signenor øreringe 30454735900
SON of Noa armbånd 80890612700
ByBiehl Stardust Flow øreringe 4-4609A-R
Georg Jensen Weft øreringe 20002087
Georg Jensen Weft halskæde 20002084
Georg Jensen Weft halskæde 20002086
Georg Jensen Torun armring 20002074

Georg Jensen Weft halskæde 20002085
Georg Jensen Torun øreringe 20002075
Georg Jensen Torun ring 20002077
Georg Jensen Torun halsring 20002073
Georg Jensen Torun øreringe 20002076
Armbånd
Hos Goldentime finder du både moderne og unikke armbånd fra nogle af de største brands. Et armbånd kan både bæres alene eller sammen med andre armbånd, for at skabe et anderledes look. Armbåndene her på siden finder du både i sølv og guld og alt der i mellem. Du kan derfor med stor sandsynlighed finde et armbånd, som passer til din stil. Vi tilbyder eksklusive smykker, der kan mixes og matches for at skabe et personligt look.
Øreringe
Øreringe findes i mange forskellige former, farver og størrelser og her på siden er det heller ingen undtagelse. Vi tilbyder diskrete ørestikker, der er alsidige og passer til enhver anledning. Hos Goldentime kan du finde øreringe til enhver lejlighed - uanset om det er til fest og farver eller om det er til en almindelig hverdag, så kan vi garantere dig, at du finder begge slags i vores udvalg af øreringe.
Halskæder
Kategorien smykker bugner med halskæder af forskellige slags. Vi tilbyder også klassiske smykker, der er tidløse og elegante, perfekte til både hverdag og særlige begivenheder. Uanset om du er mand eller kvinde eller om du er til den ene eller den anden slags halskæde, så kan du med sikkerhed finde lige den halskæde, som du står og mangler til din stil og dit outfit.








































