
Trustscore
4.8/5 stjerner
med mere end 7.400 anmeldelser
Georg Jensen Fusion ring 20002068
Georg Jensen Fusion ring 20002069
Georg Jensen Reflect øreringe 20002006
Georg Jensen Reflect halskæde 20002007
Georg Jensen Mercy armring 20002057
Georg Jensen Mercy ring 20002005
Georg Jensen Mercy halskæde 20002003
Georg Jensen Mercy øreringe 20002004

Mads Z Crown Pearl vedhæng 1533704
Mads Z Crown Pearl øreringe 1513709
Mads Z Crown Pearl øreringe 1613709
Mads Z Crown Pearl vedhæng 1633704
Mads Z Olive Love øreringe 1511104
Armbånd
Hos Goldentime finder du både moderne og unikke armbånd fra nogle af de største brands. Et armbånd kan både bæres alene eller sammen med andre armbånd, for at skabe et anderledes look. Armbåndene her på siden finder du både i sølv og guld og alt der i mellem. Du kan derfor med stor sandsynlighed finde et armbånd, som passer til din stil. Vi tilbyder eksklusive smykker, der kan mixes og matches for at skabe et personligt look.
Øreringe
Øreringe findes i mange forskellige former, farver og størrelser og her på siden er det heller ingen undtagelse. Vi tilbyder diskrete ørestikker, der er alsidige og passer til enhver anledning. Hos Goldentime kan du finde øreringe til enhver lejlighed - uanset om det er til fest og farver eller om det er til en almindelig hverdag, så kan vi garantere dig, at du finder begge slags i vores udvalg af øreringe.
Halskæder
Kategorien smykker bugner med halskæder af forskellige slags. Vi tilbyder også klassiske smykker, der er tidløse og elegante, perfekte til både hverdag og særlige begivenheder. Uanset om du er mand eller kvinde eller om du er til den ene eller den anden slags halskæde, så kan du med sikkerhed finde lige den halskæde, som du står og mangler til din stil og dit outfit.

































